KOŁA CYRKOWE (AERIAL HOOP)

Pole Systems to producent kół cyrkowych do Aerial Hoop.

Zajęcia na kołach cyrkowych (inaczej Aerial Hoop), inaczej zajęcia na kołach cyrkowych to jeden z najoryginalniejszych trendów ostatnich lat w świecie fitnessu. To sport dla każdego, kto  lubi nowości i nie boi się ćwiczeń na wysokości. Treningi Aerial Hoop łączą w sobie tradycyjne ćwiczenia fitness, taniec, a także elementy akrobatyki wykonywane na zawieszonym do sufitu kole cyrkowym. Dzięki temu, że  ćwiczenia na Kołach Cyrkowych Aerial Hoop odbywają się w powietrzu odciążają stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup jednocześnie wzmacniając otaczające je mięśnie, co zapobiega kontuzjom w tych rejonach w przyszłości. Zajęcia na kołach cyrkowych są również wyjątkowym przeżyciem dla zmysłów – w końcu trening odbywa się w powietrzu! Tym samym to również gwarancja świetnej zabawy i spędzenia czasu w nietuzinkowy sposób.

W naszej ofercie posiadamy koła cyrkowe z jednym uchwytem lub dwoma uchwytami oraz uniwersalne koła z możliwością przypięcia jednego lub dwóch mocowań (powieszenia na jednym lub dwóch uchwytach).
Nasze koła produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów, z możliwością wykonania na specjalne zamówienie- w dowolnym kolorze, o wybranej średnicy i wielkości.

Parametry techniczne

Produkujemy Aerial Hoop o wymiarach:

  • średnica 100 cm
  • grubość 3 cm

Na zamówienie wykonamy również koła o dowolnej średnicy i grubości.

Cena:

  • Koło standardowe: 350 zł PROMOCJA: 199 PLN (pojedynczy lub podwójny system zawieszenia) lub 249 PLN (uniwersalny system zawieszenia)
  • Koło o indywidualnie wskazanych parametrach: 350zł

NIE SPRZEDAJEMY SYSTEMU MOCOWAŃ!

ZAMÓW ONLINE

Formularz zamówienia