fbpx
Skip to main content
Dzięki nam, możesz mieć takie koło u Siebie w domu!

KOŁA CYRKOWE (AERIAL HOOP)

Zajęcia na kołach cyrkowych (inaczej Aerial Hoop), inaczej zajęcia na kołach cyrkowych to jeden z najoryginalniejszych trendów ostatnich lat w świecie fitnessu. To sport dla każdego, kto lubi nowości i nie boi się ćwiczeń na wysokości.

Dzięki temu, że ćwiczenia na Kołach Cyrkowych Aerial Hoop odbywają się w powietrzu odciążają stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup jednocześnie wzmacniając otaczające je mięśnie, co zapobiega kontuzjom w tych rejonach w przyszłości. Zajęcia na kołach cyrkowych są również wyjątkowym przeżyciem dla zmysłów – w końcu trening odbywa się w powietrzu! Tym samym to również gwarancja świetnej zabawy i spędzenia czasu w nietuzinkowy sposób.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

W naszej ofercie posiadamy koła cyrkowe z jednym uchwytem lub dwoma uchwytami oraz uniwersalne koła z możliwością przypięcia jednego lub dwóch mocowań (powieszenia na jednym lub dwóch uchwytach).
Nasze koła produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów, z możliwością wykonania na specjalne zamówienie- w dowolnym kolorze, o wybranej średnicy i wielkości.
Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do Nas!

Formularz zamówienia