Wszystkie zamówienia przyjmujemy drogą mailową, pod adresem: [email protected]. W zamówieniu należy podać: imię, nazwisko (nazwę firmy), adres dostawy, telefon kontaktowy, wybrany produkt oraz jego specyfikację (kolor i wysokość w przypadku rurki, kolor w przypadku koła i materaca). W wiadomości mailowej otrzymacie Państwo wycenę wraz z danymi do przelewu. Nie ma innej drogi składania zamówienia niż mailowa. By zamówienie zostało realizowane wymagane jest min. 30% zaliczki oraz przed wysyłką 100% ceny zamówienia.

Każda rurka do pole dance i koło do aerial dance a także materace są wykonywane w odpowiedzi na konkretne zamówienie i czas oczekiwania jest określany indywidualnie przy każdym zamówieniu. Termin realizacji zależy od: terminu wpłaty, dostępności materiału i specyfiki. Nie powinien być dłuższy  niż 21 dni.

Oczywiście, że tak! Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od kilku lat. Jeśli potrzebujecie Państwo faktury, dajcie nam o tym znać podczas składania zamówienia

Oczywiście, że tak! Opłacone zamówienie można odebrać w Łodzi, na ul. Lipowej 15/17, po uprzednim ustaleniu terminu odbioru.

Wszystkie produkowane przez nas rurki do pole dance są rurkami rozporowymi. Do każdego zamówienia dołączamy prostą instrukcje montażu.

Aby prawidłowo zmierzyć pomieszczenie, skorzystaj z miarki. Pamiętaj, że w każdym budownictwie zdarzają się krzywe sufity, a wysokość pomieszczenia w różnych miejscach może się różnić nawet kilka centymetrów! My potrzebujemy wyłącznie rzeczywistą wysokość pomieszczenia lub miejsca rurki.

Każdy zamówiony towar jest wykonywany w odpowiedzi na indywidualne zamówienie, w związku z czym nie uwzględniamy reklamacji innych niż te wynikające z winy producenta.

Tak. Nasze produkty podlegają rocznej gwarancji. Warunki gwarancyjne znajdziesz w regulaminie.

Koszt przesyłki uzależniony jest od parametrów każdego zamówienia. Koszty przesyłki podawane są w przesyłanej wycenie, po przyjęciu zamówienia. Istnieje możliwość zamówienia produktów z dowozem i montażem.